Title Image

Blog

El nostre equip

Molts segurament ens coneixeu, a altres us sonem, i altres no sabeu qui som, per això avui ens presentem.

Aquest és el nostre equip, nosaltres som AArboix, i si ens busqueu, a Sant Julià ens trobareu, i de molt bon grat us rebrem????

La nostra missió és tornar la qualitat real de la terra, amb ingredients de la millor qualitat. Sempre amb respecte per la natura, el medi ambient i els mitjans d’explotació sostenibles, motiu pel qual vam decidir obrir una nova línea de productes ecològics, perquè busquem mantener intactes les propietats dels aliments que distribuim. Qui realment estima la natura sap com trovar bellesa en tots els seus recons.

Nosaltres fem allò que ens agrada amb amor, i l’amor sempre és la resposta, només així mai importarà quina sigui la pregunta.

Si continues utilitzant aquest lloc acceptes l'ús de galetes. +Info

La configuració de galetes d'aquest web estan configurats per «permetre galetes» i així oferir-te la millor experiència de navegació possible. Si segueixes utilitzant aquesta web sense modificar la vostra configuració de cookies o fas clic a «Acceptar» estaràs donant el teu consentiment a això.

Tancar